Edel Wasser

Kúpiť

1. Zvoľte zdravie

Voda je zdrojom života. Tvorí až 70 % celkovej telesnej hmotnosti dospelého človeka a je nevyhnutným predpokladom pre optimálne fungovanie organizmu. Viete, že dospelý človek potrebuje 2 až 3 litre vody denne?

Edel Wasser využíva 5 stupňový systém filtrácie, ktorý prináša do vášho domova úplne čistú a pramenitú vodu bez škodlivých baktérií a vírusov. Čistá voda je zhromažďovaná v uzavretej nádrži, a tým je zabránené akémukoľvek sekundárnemu znečisteniu.

S Edel Wasser predovšetkým ochránite nielen svoje zdravie, ale zdravie celej rodiny.

Certifikované a testované Asociáciou pre kvalitu vody podľa medzinárodných noriem NSF/ANSI 42, 53 a 58.

2. Jednoduchá inštalácia, používanie a údržba

Edel Wasser nie je napájaný elektrinou. Pracuje na báze tlaku vody (reverzná osmóza), a šetrí tak peniaze, energiu aj životné prostredie, a poskytuje neustály prísun čírej vody na uspokojenie všetkých vašich potrieb – pitie, umývanie, varenie, čistenie…

Štíhly, kompaktný a moderný dizajn prístroja šetrí miesto a je ozdobou ako pracovnej dosky alebo akéhokoľvek miesta, kde je nainštalovaný.

3. Šetrí peniaze za balenú vodu

Vždy spoľahlivý a hospodárny, s Edel Wasser ušetríte na balenej vode. Už nemusíte kupovať žiadne ďalšie drahé PET fľaše s vodou. Šetrí vaše peniaze aj životné prostredie.


Špeciálne funkcie

Funkcia kontinuálnej extrakcie

Úplným stlačením páky bude voda tiecť z Edel Wasser nepretržite. To je vhodné na plnenie väčších nádob, napr. na varenie.

Funkcia stále rovnakého tlaku vody

V oblastiach s vysokým tlakom vody si Edel Wasser reguluje svoj vnútorný tlak vody tak, aby sa zaistilo, že nedôjde k žiadnemu poškodeniu činnosti zariadenia.

Uzatvorená nádrž zabraňuje sekundárnemu znečisťovaniu

Edel Wasser poskytuje zvláštnu hygienickú ochranu s uzatvorenou štruktúrou vnútornej nádrže vody. To chráni pred sekundárnym znečisťovaním, ako je prach, parazity alebo cudzie telesá.

Antibakteriálny systém v nádrži s vodou

Antibakteriálny filter obsahuje striebro, o ktorom je známe, že inhibuje rozmnožovanie mikroorganizmov a udržiava neporušenosť filtra.

Elegantný dizajn

Kompaktný a elegantný dizajn je vhodný do každého stiesneného priestoru vo vašej kuchyni.


Proces filtrácia vody - 5 krokov, 4 filtre

1-2. krok FILTER NEO-SENSE

Filter Neo-Sense znižuje hladinu chlóru, odstraňuje zápach a prchavé organické zlúčeniny (VOC).

3. krok MEMBRÁNOVÝ FILTER

Membránový filter na princípe reverznej osmózy znižuje koncentrácie látok znečisťujúcich vodu, ako je päťmocný arzén, báryum, kadmium, selén, rádium 226/228, trojmocný chróm, šesťmocný chróm, olovo, dusičnany/dusitany.

4. krok FILTER INNO-SENSE

Filter Inno-Sense znižuje koncentrácie látok uvoľňujúcich zápach a zlepšuje chuť vody. Obmedzuje tiež koncentráciu chlóru a prchavých organických zlúčenín (VOC).

5. krok ANTIBAKTERIÁLNY FILTER

Antibakteriálny filter obsahuje striebro, ktoré je známe svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami, inhibuje rozmnožovanie mikroorganizmov a udržiava neporušenosť filtra.


Technické špecifikácie

Názov výrobku Zepter Edel Wasser
2 modely čierny PWC-670-BLACK / oranžový PWC-670-ORANGE
Metóda čistenia Reverzná osmóza
Objem nádrže 3,9 l
Rozmery 200 mm (šírka) × 390 mm (hĺbka) × 370 mm (výška)
Čistá hmotnosť 4,5 kg
Výkonnosť 76,8 l/deň (25 °C, 138 kPa)
Pracovný tlak 138 kPa – 827 kPa
Pracovná teplota 5 – 35 °C

Možno inštalovať kdekoľvek:

Kúpiť